Befasi

Futboll

Befasi

Më: 7 gusht 2020 Në ora: 16:21
Befasi

Lorenzo Insinje me shumë gjasë do të jetë në formacionin e parë të Napolit kundër Barcelonës, në kuadër të ndeshjes kthyese të Ligës së Kampionëve.

Ditëve të fundit, Lorenzo Insinje ka qenë në qendër të vëmendjes, pas lëndimit të pësuar në ndeshjen kundër Lacios.

Sipas medieve italiane, për këtë ndeshje, Insinje do të jetë gati që të nis ndeshjen nga minuta  eparë, pasi që lojtari ka kompletuar seancën stërvitore me skuadrën e tij, dhe thuhet të mos ketë ndjerë ndonjë shqetësim. 

Kujtojmë se ndeshja Napolit – Barca përfundoi me rezultatin 1:1, ndëra ndeshja kthyese në “Nou Kamp” do të zhvillohet më 9 gusht.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat