James ka vetëm një vit kontratë të mbetur - Bota Sot
James ka vetëm një vit kontratë të mbetur

Futboll

James ka vetëm një vit kontratë të mbetur

Më: 7 gusht 2020 Në ora: 16:39
James ka vetëm një vit kontratë të mbetur

21 qershori i kaluar ishte ndeshja e fundit e James Rodrigues me fanellën e Real Madridit, duke i dhënë fund aventurës së tij me madrilenët.

Që prej asaj ndeshjeje Zidane ia ka bërë të qartë kolumbianit që duhet të gjejë një ekip tjetër këtë verë. Tashmë Jorge Mendes ka nisur misionin për sulmuesin.

James ka vetëm një vit kontratë të mbetur dhe pretendentët për të nuk mungojnë.

Janë klube të mëdha si Paris Saint Germain, Atletico Madrid dhe Arsenali, me “topçinjtë” që shihen favoritë në garën për lojtarin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat