Besmir Rexhepi edhe një vit portier i kësaj skuadre

Futboll

Besmir Rexhepi edhe një vit portier i kësaj skuadre

Më: 7 gusht 2020 Në ora: 17:50
Besmir Rexhepi edhe një vit portier i kësaj skuadre

FC Arben Bajrami vazhdon me portierin Besmir Rexhepi “Bigin”

Klubi dhe “Bigi” kanë arritur marrëveshje për vazhdimin e bashkëpunimit edhe për një vit.
Jemi të lumtur t’iu njoftojmë se kemi arritur marrëveshje me “Bigin” i cili sezonin e shkuar tregoi kualitet të jashtëzakonshëm dhe ishte ndër më meritorët në sukseset e skuadrës.

Një portier në moshë i ri dhe shumë premtues, ne si klub i dëshirojmë sukses.

Në ditët në vijim na presin edhe nënshkrime dhe prezantime të reja.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat