Krasniqi, lamtumirë Ballkanit

Futboll

Krasniqi, lamtumirë Ballkanit

Nga: K.G. Më: 7 gusht 2020 Në ora: 18:37
Krasniqi, lamtumirë Ballkanit

Besnik Krasniqi, prej futbollistëve më përvojë në Kosovë, largohet nga skuadra e Ballkanit nga Theranda. Ai lamtumirën e bën të ditur përmes një postimin në rrjetin social.

“Prej sot nuk jam më pjesë e Ballkanit! Kemi rënë dakord që të ndërprejmë bashkëpunimin, për arsye personale. 

Klubit ku kalova dy vite të mrekullueshme, i dëshiroj suksese të mëtutjeshme.

E falënderoj përzemërsisht presidentin Arsim Kabashi, trajnerin Ismet Munishi, dhe gjithë kryesinë dhe shtabin teknik. Si dhe tifozët e mrekullueshëm Xhebsat!”, shkruan Krasniqi.
 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat