A do të startojë Insigne kundër Barcelonës? Përgjigjet Gattuso

Futboll

A do të startojë Insigne kundër Barcelonës? Përgjigjet Gattuso

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 00:41
Gennaro Gattuso

Gennaro Gattuso, trajneri i Napolit, ka dal në konferencë për media para ndeshjes së nesërme me Barcelonën në Ligën e Kampionëve.

Duke folur për takimin e nesërm, ai u pyet edhe për Lorenzo Insignen, që ka pasur probleme ditëve të fundit.

“INSIGNE? Nëse është 100% do të luaj titullar. Do të jetë vendim i tij, i imi dhe i doktorit”. U shpreh ai.

“Ne e dimë se kundër Barcelonës duhet të bëjmë një ndeshje të madhe për të marrë një rezultat pozitiv”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat