Asllani shënon

Futboll

Asllani shënon

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 19:45
Asllani shënon

Kosovare Asllani e cila luan për klubin e femrave të Realit, sot ka treguar aftësit e saj “vrastar” në stërvitje.

Asllani e cila luan edhe për Kombëtaren e Suedisë, po tregon se është futbollist e zoja dhe me shumë përvojë.

Kështu, faqja zyrtare e klubit të femrave të Realit ka bërë të ditur për golin e Asllanit në stërvitje, që padyshim që ishte fantasitk.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat