Media serbe u bë merak në Xherdan Shaqirin, çfarë… - Bota Sot
Media serbe u bë merak në Xherdan Shaqirin, çfarë…

Futboll

Media serbe u bë merak në Xherdan Shaqirin, çfarë…

Nga: K.Goca Më: 8 gusht 2020 Në ora: 22:25
Xherdan Shaqiri

Ylli i Kosovës, Xherdan Shaqiri, po kalon ditët e pushimit dhe shumë të merituar pas triumfit në Kampionatin e Anglisë. 

Shaqiri me Liverpoolin janë kampion të Anglisë.

Media serbe “Kurir” duket se është bërë fortë merak në Xherdan Shaqirin, kur e shohin aq muskuloz dhe si gjithmonë i frikshëm për ta. 

Image
Xherdan Shaqiri
Ata edhe sot u morën me Shaqirin që ka qenë jaht me disa femra, duke kaluar pushimet në Ibiza.   
Sipas tyre, ka pasur plot komente, e njëra ndër to ka qenë për Shaqën:  Çfarë thjeshtësie!
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat