Buffon ende nuk e beson

Futboll

Buffon ende nuk e beson

Më: 8 gusht 2020 Në ora: 23:10
Buffon ende nuk e beson

Buffon ende nuk e beson.

Nga shokë skuadre tashmë në marrëdhënie trajner dhe lojtar. Portieri i Juventusit, Gianluigi Buffon bëri shaka me mikun e tij Andrea Pirlo pas emërimit të këtij të fundit në pankinën e klubit bardhezi:

"Pra tani duhet të të quaj Mister!?"

Fat të mbarë në këtë sfidë të re Andrea!", ishin fjalët e tij në një postim në rrjetet sociale.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat