Ylli i Kosovës pëlqen...

Futboll

Ylli i Kosovës pëlqen...

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 14:56
Ylli i Kosovës pëlqen...

Reprezentuesi i Kosovës, Florent Hadërgjonaj, i kanë lënë përshtypje disa fotografi të blogeres së Kosovës, Festa Qoqaj.

Ylli i Huddersfiedlit ka pëlqyer disa fotografi të Qoqajt në rrjetin social “Twitter”.

Festa Qoqaj është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, derisa numëron mbi 7,000 ndjekës në “Twitter” dhe plot 127,000 ndjekës në “Instagram”.

Kujtojmë se Hadërgjonaj ka debutuar me kombëtaren e Kosovës gjatë vitit të kaluar, derisa tashmë ka 5 paraqitje me “Dardanët”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat