Magani konfirmon largimin nga Ballkani - Bota Sot
Magani konfirmon largimin nga Ballkani

Futboll

Magani konfirmon largimin nga Ballkani

Më: 9 gusht 2020 Në ora: 19:12
Magani

Ballkanit i është larguar futbollisti i radhës

Fjala është për sulmuesin Artur Magani, i cili përmes llogarisë personale në rrjetin social Facebook ka konfirmuar largimin e tij nga klubi.

“Nga sot jam lojtar i lirë. Falenderoj të gjithë shokët e ekipit FC Ballkani dhe Ismet Munshin, i cili për mua është trajneri më i mirë në Kosovës”, ka shkruar ai në llogarinë e tij.

Magani ishte sulmuesi kryesor i suharekasve në sezonin vjeshtor, por pas ardhjes së Mirlind Dakut ai shumicën e ndeshjeve e nisi nga stoli.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat