Nëntë lojtarë drejt largimit nga Reali

Futboll

Nëntë lojtarë drejt largimit nga Reali

Më: 11 gusht 2020 Në ora: 18:32
Nëntë lojtarë drejt largimit nga Reali

Një verë me shumë lëvizje pritet të jetë te Real Madrid.

Para ndërhyrjes në tregun e transferimeve për sjelljen e futbollistëve, Real Madridit i duhet t’i largojë lojtarët e tepërt.

Janë shumë lojtarë që nuk bëjnë pjesë në planet e trajnerit Zinedine Zidane, dhe më i përfoluri sigurisht që është Gareth Bale.

Mediet në Spanjë raportojnë se nëntë futbollistë do të jenë në listën e largimeve.

Bëhet fjalë për Gareth Bale, James Rodriguez, Luka Joviq, Isco, Mariano Díaz, Brahim Díaz, Lucas Vazquez, Nacho dhe Marcelo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat