Ahmeti largohet nga Ulpiana

Futboll

Ahmeti largohet nga Ulpiana

Nga: K.G. Më: 12 gusht 2020 Në ora: 19:41
Ahmeti largohet nga Ulpiana

Futbollisti Granit Ahmeti largohet nga skuadra e Ulpianës nga Lipjani. 

Ai konfirmoi ndarjen me klubin nga Lipjani por ende nuk është përcaktuar se ku do të luajë në edicionin e ri.

“Ju njoftoj se nuk do të jem më pjesë e klubit KF Ulpiana

Falënderoj kryesinë dhe bashkëlojtarët”, bën të ditur futbollisti. Qendërmbrojtësi ka disa oferta por nuk i ngutet që të vendos për ekipin e ri.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat