Ja kujt po ia fut gjuhen lojtari i madh - Bota Sot
Ja kujt po ia fut gjuhen lojtari i madh

Futboll

Ja kujt po ia fut gjuhen lojtari i madh

Më: 13 gusht 2020 Në ora: 16:34
Ja kujt po ia fut gjuhen lojtari i madh

Sapo ka mbushur 30 vjeç dhe ka bërë për vete një tjetër zemër.

Mario Balotelli po i kalon pushimet me një grup miqsh mes Italisë dhe Spanjës.

Në Marbella ka bërë për vete një turiste të re dhe e përjavshmja italiane Chi e ka kapur futbollistin dhe vajzën mes puthjeve të zjarrta në rrugë.

I ka mjaftuar një shëtitje në plazh për të bërë për vete një brune të bukur që në fotografitë e publikuara nga e përjavshmja duket se varet nga buzët e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat