A është e mundur, ky person të vjen drejtor në Kosovë? - Bota Sot
A është e mundur, ky person të vjen drejtor në Kosovë?

Futboll

A është e mundur, ky person të vjen drejtor në Kosovë?

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 11:34
A është e mundur, ky person të vjen drejtor në Kosovë?

Krahas përforcimeve, Ballkani i Suharekës është duke punuar edhe në rifresim të kryesisë së klubit.

Për këtë klubi nga Suhareka pritet të sjell një emër të njohur në futbollin shqiptar.

Olle mëson se menaxheri i njohur nga Shkupi, Haris Fakiq, pritet të emërohet drejtor sportiv i Ballkanit.

akiq prej vitesh punon si drejtor sportiv i Skënderbeut, falë të cilit shumë lojtarë janë transferuar në Ligat e huaja.

Duket se të njëjtin rol, Haris do ta ketë edhe tek Ballkani, grumbullimin e talentëve dhe transferimin jashtë vendit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat