Lazio më pranë Kumbullës

Futboll

Lazio më pranë Kumbullës

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 14:15
Lazio më pranë Kumbullës

Lazio më pranë Kumbullës.

.Për Marash Kumbullën po zhvillohet garë e fortë mes Lacios dhe Interit, se kush do ta marrë në skuadër. Verona e vlerëson mbrojtësin shqiptar 30 milionë euro.

Por mesa duket Lacio ka hedhur një hap para në garën për Kumbullën. Ekipi lacial po mendon të ofrojë 20 milionë euro dhe dy futbollistë, për të bindur Hellas Veronën. Lacio është gati ti ofrojë Veronës kartonin e Andre Anderson dhe Kristiano Lombardi plus 20 milionë euro.

“Corriere dello Sport” shkruan se Lacio kërkon me patjetër ta ketë Kumbullën në skuadër për sezonin tjetër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat