Kjo është hera e fundit kur Barcelona ka pranuar tetë gola brenda një ndeshje - Bota Sot
Kjo është hera e fundit kur Barcelona ka pranuar tetë gola brenda një ndeshje

Futboll

Kjo është hera e fundit kur Barcelona ka pranuar tetë gola brenda një ndeshje

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 23:01
Kjo është hera e parë që nga viti 1946 që Barcelona pëson tetë gola brenda një ndeshje.

14 gushti i vitit 2020 do të mbahet mend përgjithmonë.

Bota e futbollit dhe jo vetëm, ka parë një nga turpërimet më të mëdha në histori.

Është Bayern Munich që ka mposhtur 8:2 Barcelonën, në çerekfinale të Ligës së Kampionëve.

Kjo është hera e parë që nga viti 1946 që Barcelona pëson tetë gola brenda një ndeshje.

Një natë e rëndë, që duhet harruar sa më parë nga Barcelona.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat