Fitorja e Bajernit 8 me 2 ndaj Barcelonës, ironizon presidenti shqiptar : UEFA u alarmua se ne humbëm 5:1 me Sportingun…

Futboll

Fitorja e Bajernit 8 me 2 ndaj Barcelonës, ironizon presidenti shqiptar : UEFA u alarmua se ne humbëm 5:1 me Sportingun…

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 23:15
Fitorja e Bajernit 8 me 2 ndaj Barcelonës, ironizon presidenti shqiptar : UEFA u alarmua se ne humbëm 5:1 me Sportingun…

Fitorja e Bajernit 8 me 2 ndaj Barcelonës, ironizon presidenti shqiptar : UEFA u alarmua se ne humbëm 5:1 me Sportingun…

Presidenti i Skënderbeut, Ardjan Takaj, ka reaguar nëpërmjet një postimi në Facebook, menjëherë pas përfundimit të ndeshjes çerekfinale të Championsit mes Barcelonës dhe Bajernit, ku katalanasit u mposhtën me rezultatin 2-8 duke ironizuar UEFA-n, e cila sipas Takajt u alarmua se korccarët u mposhtën nga Sportingu me rezultatin 5-1.

Kujtojmë që kjo sfidë ishte një ndër 4 takimet që fundosën klubin korçar.

“Hahaha u alarmua uefa se u mund Skenderbeu me Sportingun 5-1 ne me 10 lojtar po kjo e sotmja si do quhet?”, shkruan Takaj në “Facebook”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat