Komentatori i SKY i çmendur: Isha edhe te Brazil-Gjermani, por ajo që ndodhi sonte… - Bota Sot
Komentatori i SKY i çmendur: Isha edhe te Brazil-Gjermani, por ajo që ndodhi sonte…

Futboll

Komentatori i SKY i çmendur: Isha edhe te Brazil-Gjermani, por ajo që ndodhi sonte…

Më: 14 gusht 2020 Në ora: 23:32
Komentatori i SKY i çmendur: Isha edhe te Brazil-Gjermani, por ajo që ndodhi sonte…

Paolo Condò, komentator i SKY, foli në fund të ndeshjes mes Barcelona dhe Bayern Munich, e cila përfundoi 2-8.

“Ekziston një pyetje politike, ajo që ndodhi sonte nuk është parë kurrë më parë. Unë u gjenda në Belo Horizonte, në vitin 2014, kur Gjermania mundi Brazilin 7-1.

E përjetova një natë kështu…

Bayern u duk sikur mbylli dyert e stadiumit dhe vendosi të shfaroste Barcelonan deri në fund! Ndjenja është se kjo ndeshje shënon fillimin e një skuadre që do të zgjasë një kohë shumë të gjatë”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat