Begolli i Llapit - Bota Sot
Begolli i Llapit

Futboll

Begolli i Llapit

Më: 15 gusht 2020 Në ora: 13:10
Begolli i Llapit

Futbollisti Gentrit Begolli rikthehet tek Llapi.

"Pas një viti Begolli i rikthehet ngjyrave bardh e kaltër

Sulmuesi i krahut të majtë, Gentrit Begolli pas një viti të kaluar tek Flamurtari është rikthyer përsëri tek Llapi. Begolli ka nënshkruar kontratë 1 vjeçare me klubin dhe është bashkuar me pjesën tjetër të skuadrës në stërvitje.

Gentrit Begolli, 28 vjeç, i lindur në Prishtinë ka qenë pjesë e Llapit në dy edicione: 2017/18 dhe 2018/19 ku në 38 ndeshje të zhvilluara kishte arritur shifrën e 4 golave dhe 4 asistimeve.

Paç suksese në edicionin e ri Geni", njofton FC Llapi.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat