Fotoja që po bën xhiron, Messi në dhomat e zhveshjes - Bota Sot
Fotoja që po bën xhiron, Messi në dhomat e zhveshjes

Futboll

Fotoja që po bën xhiron, Messi në dhomat e zhveshjes

Më: 15 gusht 2020 Në ora: 14:59
Fotoja që po bën xhiron, Messi në dhomat e zhveshjes

Fotoja që po bën xhiron, Messi në dhomat e zhveshjes.

Lionel Messi nuk mund ta fshinte zhgënjimin në dhomat e zhveshjes pas humbjes së skuadrës së tij Barcelona 8-2. Ekipi spanjoll u copëtua nga Bajern Mynihu në çerekfinalet e Championsit.

Një foto pas ndeshjes tregon Mesin të ulur në dhomat e zhveshjes shumë të mërzitur dhe të zhgënjyer. 6 herë fituesi i Topit të Artë duket zemërthyer dhe i humbur në mendime i ulur në një cep të stolit, ndërsa portieri Ter Shtegen qëndron në këmbë edhe ai shumë i mërzitur.

Tifozët janë të bindur se Mesi do largohet nga Barcelona pas asaj humbjeje turpëruese, dhe do kërkojë një ekip tjetër.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat