AC Milan në kërkim të dy futbollistëve të Premier Ligës

Futboll

AC Milan në kërkim të dy futbollistëve të Premier Ligës

Më: 15 gusht 2020 Në ora: 15:57
Serge Aurier

AC Milan po planifikon të përforcojë skuadrën dhe është duke synuar transferimin e dy futbollistëve nga Premier Liga.

Një nga futbollistët që po kërkohet nga AC Milan është Serge Aurier, të cilin skuadra italiane po e cilëson për përvojën e tij.

Kurse futbollisti tjetër që po kërkohet nga gjiganti italian është Tiemoue Bakayoko.

Bakayoko po besohet se do të jetë futbollisti ideal për mesfushën e Milanit dhe po ashtu është një futbollist i cili ka fituar zemrat e tifozëve të kësaj skuadre.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat