Fenomen

Futboll

Fenomen

Më: 15 gusht 2020 Në ora: 16:03
Davies

Aplhonso Davies është fenomeni i ri i futbollit europian.

Mbrojtësi i krahut shfaqi një nivel të lartë në ndeshjen e fituar kundër Barcelonës me rezultatin 8-2. Futbollisti kanadez ishte shumë aktiv në ndeshjen e mbrëmshme.

Ai postoi disa foto nga takimi i luajtur në Portugali dhe nuk munguan dhe komentet pikante. ai që ra më shumë në sy ishte ai i Marcelos. Futbollisti brazilian i Real Madridit shfaqi simpatinë e tij për djaloshin e ri.

“Kur të shoh duke luajtur më sjell gëzim, djalosh”, – shkruan braziliani. Nuk ka munduar as falenderimi nga ana e kanadezit që natyrisht e konsideron shumë të rëndësishëm një koment të tillë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat