Klopp kritikon ashpër njërin nga anëtarët e stafit pas kartonit të kuq ndaj Christensen

Futboll

Klopp kritikon ashpër njërin nga anëtarët e stafit pas kartonit të kuq ndaj Christensen

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 17:47
Jurgen Klopp

Trajneri i Liverpoolit Jurgen Klopp u shfaq shumë i pakënaqur me njërin nga anëtarët e stafit të tij teknik.

Kur mbrojtësi i Chelseat, Andreas Christensen u ndëshkua me karton të kuq pas ndërhyrjes ndaj Sadio Mane.

Në fakt, njëri nga anëtarët e stafit e kishte parë si pozitive dhe kishte duartrokitur, dhe kjo gjë e ka irrituar teknikun gjerman.

“A je i çmendur? Ne kurrë nuk duhet të bëjmë diçka të tillë”, iu drejtua Klopp bashkëpunëtorit të tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat