Godet Bayern, arrin marrëveshjen me Ajax-in

Futboll

Godet Bayern, arrin marrëveshjen me Ajax-in

Më: 21 shtator 2020 Në ora: 20:21
Bayern

Arrihet marrëveshja në aksin Amsterdam-Mynih.

Sipas holandezes AD.nl, në fakt, Ajax-i dhe Bayern-i kanë rënë dakord për transferimin në Bundesliga të Sergino Dest, mbrojtës i djathtë amerikan.

Një operacion që i ka kushtuar 25 milionë euro kampionëve të Europës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat