Modelja dhe gruaja serbe e shqiptarit të njohur, bëhet nënë! Ja emri i djalit

Futboll

Modelja dhe gruaja serbe e shqiptarit të njohur, bëhet nënë! Ja emri i djalit

Nga: K.Goca Më: 24 shtator 2020 Në ora: 17:29
Modelja dhe gruaja serbe e shqiptarit të njohur, bëhet nënë! Ja emri i djalit

Modelja serbe Alisa Milenkoviq dhe futbollisti shqiptar Berat Gjiimshiti bëhen prindër, shkruan media “espreso.rs”.

Sipas klubit Atalanta, gruaja serbe e shqiptarit, ka lind një djalë, i cili u pagëzua me emrin Lyon Aron.

“Mirësevini Lyon Aaron Gjimshiti! 

Urime nënës dhe babait nga e gjithë familja bardhezi”, shkruan në faqen e Atalantës.

Image

“Berati ka lindur në Zvicër, ku u njoh me Alisën, ata janë bashkë prej vitesh. Gruaja serbe u largua nga Bergamo, e cila ishte një nga epiqendrat e virusit dhe u kthye në vendin e saj për të ndihmuar njerëzit e saj”, shkruan mes të tjera media serbe. Gjimshiti luan për Kombëtaren e Shqipërisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat