Hadergjonaj është përcaktuar...

Futboll

Hadergjonaj është përcaktuar...

Më: 25 shtator 2020 Në ora: 11:37
Hadergjonaj është përcaktuar...

Futbollisti nga Kosova, Florent Hadergjonaj është përcaktuar në të ardhmen tij.

Mediumi turk “Ajansspor” ka raportuar se shërbimet e mbrojtësit të Kosovësi ka fituar Kasimpsa.

26 vjeçari ka qenë në huazim tek Kasımpaşa në gjysmën e dytë të sezonit të kaluar dhe tashmë pritet që plotësisht të nënshkruajë me klubin nga Stambolli.

Hadergjonaj poashtu ishte i kërkuar nga gjiganti turk, Besiktas por që vendosi që të ardhmen e tij të ia besojë, Kasimpasas.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat