Suarez me fanellë të Atleticos

Futboll

Suarez me fanellë të Atleticos

Më: 25 shtator 2020 Në ora: 15:01
Suarez me fanellë të Atleticos

Luis Suarez tashmë e ka veshur fanellën e Atletico Madridit.

Sulmuesi uruguaian i ka kryer me sukses testet mjekësore.

Gjatë ditës, ai do të hedhë të zezën mbi të bardhë dhe do të nënshkruajë kontratë 2-vjeçare.

Suarez u largua nga Barcelona pas gjashtë sezoneve, ku shënoi 198 gola, fitoi 13 trofe.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat