Klopp me "dhimbje koke"

Futboll

Klopp me "dhimbje koke"

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 19:02
Klopp me "dhimbje koke"

Liverpool mund të jetë me dy mungesa të mëdha në ndeshjen kundër Arsenal.

Përforcimi i ri i Liverpool, Thiago Alcantara mund të humb ndeshjen kundër skuadrës së Arsenal.

Ngjashëm si ai, në situatën jo më të mirë qëndron edhe Alisson Becker, raporton ‘Goal’.

Liverpool dhe Arsenal do të përballen me njëra tjetrën gjatë së hënës.

Tri pikët do të jenë të vështira për t’u fituar dhe secila mungesë vetëm sa vështirëson punët.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat