Lëndohet rëndë Ante Rebiç

Futboll

Lëndohet rëndë Ante Rebiç

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 19:58
Lëndohet rëndë Ante Rebiç

Lëndohet rëndë Ante Rebiç!

Ante Rebiç e ka braktisur para kohe fushën në ndeshjen që po luhet mes Milanit dhe Crotones.

Ai është përplasur për toke ne një moment pasi kundërshtari e preku nga mbrapa dhe menjëherë u nis nga stoli për të hyrë në zhveshtore.

Në shikim të parë duket sikur e ka nxjerrë dorën nga vendi, apo ndoshta edhe thyer – por më shumë do të zbulojë Milani pas ndeshjes. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat