​Barcelona – Villareal, formacionet zyrtare

Futboll

​Barcelona – Villareal, formacionet zyrtare

Më: 27 shtator 2020 Në ora: 20:44
Ilustrim

Për Barcelonën dhe trajnerin e ri të saj Ronald Koeman sonte starton edicioni i ri garues në kampionatin spanjoll.

Tashmë të dy skuadra kanë publikuar formacionet zyrtare për ballafaqimin mes tyre i cili starton nga ora 21:00.

Barcelona: Neto, Roberto, Lenglet, Pique, Alba, De Jong, Busquets, Coutinho, Messi, Griezmann, Ansu Fati

Villareal: Asenjo; Mario, Albiol, Pau Torres, Estupinan; Chukwueze, Parejo, Coquelin, Moi Gomez; Alcacer, Gerard Moreno.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat