Neymar ri-publikon fotografinë më Valon Berishën, ka një mesazh

Futboll

Neymar ri-publikon fotografinë më Valon Berishën, ka një mesazh

Më: 28 shtator 2020 Në ora: 18:17
Neymar dhe Berisha

Futbollisti i PSG-së, Neymar mbrëmë për kundërshtar pati Reims, Arbër Zenelin dhe Valon Berishën.

Ky i fundit pas ndeshjes u përqafua me brazilianin dhe e postoj në instastory një fotografi me të.

“Asgjë vetëm respekt. Lojtari i nivelit tjetër”, ka shkruar Berisha në fotografinë me Neymarin

Neymar e ka ri-publikuar fotografinë me Berishën dhe ka shkruar: “Faleminderit shoku. Vetëm vazhdo”.

PSG e mposhtë Reimsin me rezultat 0:2.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat