​Formacionet Liverpool-Arsenal, Xhaka titullar

Futboll

​Formacionet Liverpool-Arsenal, Xhaka titullar

Më: 28 shtator 2020 Në ora: 19:28
Granit Xhaka

Liverpool dhe Arsenal do të matin sonte forcat në xhiron e tretë të Premierë Ligës angleze në futboll.

Para ndeshjes, e cila do të fillojë në ora 21.00, tashmë janë publikuar formacionet e të dyja skuadrave.

Granit Xhaka do të jetë titullar në formacionin e parë të Arsenalit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat