Milan e humb edhe Rebicin, ja kur kthehet nga lëndimi kroati

Futboll

Milan e humb edhe Rebicin, ja kur kthehet nga lëndimi kroati

Më: 28 shtator 2020 Në ora: 21:56
Ante Rebic

Ante Rebic do të mungoj në dy ndeshjet e radhës të Milanit në Europa League dhe në Serie A.

Kroati lëndoi krahun kundër Crotones dhe nuk do të jetë në dispozicion.

Fatmirësisht lojtari nuk ka ndonjë frakturë dhe pritet të kthehet për ndeshjen me Interin.

Kujtojmë se Milanit do t’i mungoj edhe Ibrahimovic që ka dalë pozitiv me koronavirus. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat