Thiago as në stol kundër Arsenalit, mësohet arsyeja

Futboll

Thiago as në stol kundër Arsenalit, mësohet arsyeja

Më: 28 shtator 2020 Në ora: 22:06
Thiago Alcantar

Të gjithë e prisnin që sonte futbollisti i Liverpoolit, Thiago Alcantar ta niste ndeshjen nga fillimi ndaj Arsenalit, por ai nuk është as i ftuar në këtë takim.

Në formacionin e publikuar nga Klopp, mungon mesfushori spanjoll, transferi më i ri i skuadrës angleze, Thiago Alcantara.

E për këtë është përgjigjur menjëherë klubi i “The Reds”, ku poshtë formacioneve të publikuar kanë shkruar, “Thiago mungon shkaku i një lëndim të vogël në muskul, gjatë fitnesit me klubin”.

Kujtojmë se takimi zhvillohet me fillim nga ora 21:00 dhe në “Anfield”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat