Tifozat e Milan në “qiellin e shtatë”, talenti i madh norvegjez po transferohet në “San Siro”

Futboll

Tifozat e Milan në “qiellin e shtatë”, talenti i madh norvegjez po transferohet në “San Siro”

Më: 28 shtator 2020 Në ora: 23:50
Jens Petter Hauge

Transferimi i super talentit norvegjez, Jens Petter Hauge në Milan mund të quhet punë e kryer.

Gazetar i njohur, Fabrizio Romano ka raportuar se Milan dhe skuadra e Bodo Glimt kanë arritur marrëveshje për Haugen.

Detajet e fundit të marrëveshjes janë duke u diskutuar dhe shumë shpejtë pritet që gjithçka të bëhet zyrtare.

Hauge e impresionoj Milanin në ndeshjen që e pati kundër e tyre në kualifikimet për Evropa Ligë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat