Manchester United me tri mungesa të mëdha kundër PSG-së

Futboll

Manchester United me tri mungesa të mëdha kundër PSG-së

Më: 19 tetor 2020 Në ora: 22:24
Ole Gunnar Solskjaer

Skuadra e Manchester United do të jetë pa tre yjet e ekipit kundër PSG-së.

Harry Maguire, Edinson Cavani dhe Mason Greenwood nuk janë ftuar për ndeshjen e nesërme.

Maguire dhe Greenwood besohet të kenë probleme me lëndimet, kurse Cavani sapo ka filluar të stërvitet dhe ende nuk është i gatshëm për të luajtur.

Ndeshja do të zhvillohet në ora 21:00 në “Parkun e Princave”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat