Duka me tjetër fytyrë për Elseid Hysajn

Futboll

Duka me tjetër fytyrë për Elseid Hysajn

Më: 19 tetor 2020 Në ora: 22:50
Elseid Hysaj

Presidenti i FSHF, Armand Duka, ka theksuar se kapiteni Elseid Hysaj po bën mjaft mirë me trajnerin Gennaro Gattuso.

Një deklaratë e shpejtë për të “hedhur poshtë” fjalinë e tij të mëparshme se Hysaj nuk ka luajtur mirë me Shqipërinë.

“Hysaj po i luan të gjitha ndeshjet dhe po i luan mirë. I ka cilësitë dhe Gattuso i ka dhënë më shumë besim. Elsi ndihet mirë në ekip, luan më mirë dhe e ka gjetur veten mirë. Forma e tij e mirë ka ardhur edhe falë trajneri Gattuso”, tha Duka.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat