Ish-gruaja e Xhemailit: Jam mirë kështu, por nëse takoj dikë...

Futboll

Ish-gruaja e Xhemailit: Jam mirë kështu, por nëse takoj dikë...

Më: 20 tetor 2020 Në ora: 12:35
Ish-gruaja e Xhemaili: Jam mirë kështu, por nëse takoj dikë...

Ish-gruaja e futbollistit Blerim Xhemaili, Erjona Sulejmani, iu përgjigj në Instagram pyetjeve të bëra nga ndjekësit e saj dhe u tha se të qenit beqare e bën të ndjehet mirë:

“Jam mirë kështu, por nëse takoj dikë, që mund të jetë një vlerë e shtuar në jetën time tani, mund ta konsideroj.

Përndryshe jam mirë vetëm”.

"Jam mirë beqare, do ta konsideroja një histori nëse…".

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat