Hidhet shorti për rrethin e parë të Kupës së Kosovës

Futboll

Hidhet shorti për rrethin e parë të Kupës së Kosovës

Më: 26 tetor 2020 Në ora: 16:11
Foto Ilustrim

Sot në selinë e FFK-së është bërë tërheqja e shortit për rrethin e parë të Kupës së Kosovës.

Në këtë rreth janë përfshirë 10 skuadra të Ligës së Dytë dhe Ligës së Tretë, derisa ndeshjet do të zhvillohen këtë mesjavë.

Çiftet e rrethit të parë
E mërkurë

Sharri – Opoja, ora 13:00
Lidhja e Prizrenit – Mati, ora 11:00
Australia – Tefik Çanga, e mërkurë, ora 14:00
Kosova VR – Vjosa, e mërkurë, ora 13:00
Korenica – Prizreni, e mërkurë, ora 12:00. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat