​Interi në janar pas Gervinhos

Futboll

​Interi në janar pas Gervinhos

Më: 29 tetor 2020 Në ora: 19:11
Gervinho

Interi janë duke synuar të bëjnë një lëvizje për sulmuesin e Parmas, Gervinhon në janar, raporton Calcio Mercato.

“Nerazzurrët” dëshirojnë të sigurojnë shërbimet e 33-vjeçarit për t’i bërë konkurrencë dyshes sulmuese, Romelu Lukaku dhe Lautaro Martinez.

Gervinho, i cili ka edhe dy vjet të mbetura në kontratën aktuale me Parma ka dështuar të shënojë në katër ndeshje në Serie A.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat