Kukësi dhe Partizani duan fitoren

Futboll

Kukësi dhe Partizani duan fitoren

Më: 8 nëntor 2020 Në ora: 11:07
Kukësi dhe Partizani duan fitoren

Kukësi dhe Partizani vijnë në përballjen e sotme pas humbjes në premierën e kampionatit të 82-të të Kategorisë Superiore.

Sipas kompanive të huaja të basteve Kukësi i trajnerit Skënder Gega e nis si favorit këtë takim me të kuqtë e trajnerit Ilir Daja.

Fitorja e Kukësit për duelin e sotëm është vlerësuar me koeficientin 2.12 nga kompanitë e basteve.

Barazimi në këtë takim e kuotën 3.2, ndërsa fitorja e Partizanit e ka koeficientin 3.24..

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat