Neymar me lidhje të re

Futboll

Neymar me lidhje të re

Më: 19 nëntor 2020 Në ora: 12:22
Neymar me lidhje të re

Neymar ka një lidhje të re prej 8 muajsh me këngëtaren braziliane Gabily. 

Sipas portalit brazilian “EXTRA”, thuhet se historia e tyre ka nisur gjatë periudhës së pandemisë dhe karantinës ku në korrik takimet e tyre u intensifikuan.

Neymar i ka prezantuar të fejuarën familjes së tij dhe miqve. Gabily është një nga këngëtaret më të famshme në Brazil.

Image

Neymar me lidhje të re

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat