Kur ylli i Arsenalit aksidentohet me veturën e tij në autostradë!

Futboll

Kur ylli i Arsenalit aksidentohet me veturën e tij në autostradë!

Më: 26 nëntor 2020 Në ora: 11:53
Kur ylli i Arsenalit aksidentohet me veturën e tij në autostradë!

Kur ylli i Arsenalit aksidentohet me veturën e tij në autostradë!

Janë publikuar pamje kur ylli i Arsenalit, Joe Willock, aksidentohet me veturën e tij 150 mijë euroshe, Mercedes G Wagon në autostradë.

E përditshmja britanike Daily Mail, ka publikuar foto ku shihet tallenti i madh i Arsenalit dhe Kombëtares angleze, Joe Willock, teksa humbet kontrollin në makinën e tij Mercedes G Wagon dhe përplaset në anësoret e autostradës.

Momente të sikletshme dhe kjo është krejt nga pakujdesia apo humbja edhe e kontrollit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat