Crystal Palace – Newcastle, formacionet zyrtare

Futboll

Crystal Palace – Newcastle, formacionet zyrtare

Më: 27 nëntor 2020 Në ora: 20:19
Crystal Palace – Newcastle

Sot luhet ndeshja e xhiros së 10-të të Premierligës ndërmjet Crystal Palace dhe Newcastle United.

Crystal Palace qëndron në vendin e 11-të me gjithsej 13 pikë, ndërsa Newcastle në vendin e 15-të me 11 pikë gjithsej.

Crystal Palace: Guaita, Clyne, Cahill, Dann, Van Aanholt, Townsend, Koyate, McArthur, Eze, Ayew, Schlupp.

Newcastle: Darlow, Manquillo, Fernandez, Clark, Lewis, Shelvey, Hendrick, Longstaff, Almiron, Joelington, Wilson.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat