Hysaj merr përgjigjen

Futboll

Hysaj merr përgjigjen

Më: 1 dhjetor 2020 Në ora: 14:27
Hysaj merr përgjigjen

lseid Hysaj merr përgjigjen e tamponit të fundit!

Duket se futbollisti i Shqipërisë dhe Napolit Elseid Hysaj ka gjetur qetësi.

Sipas raportimeve të fundit nga Italia, mbrojtësi kuqezi ka kaluar koronavirusin teksa ka rezultuar negativ në testin e fundit.

“Corriere del Mezzogiorno” shkruan ndër të tjera se 26-vjeçari është gati të kthehet në Itali te skuadra napolitane, ndërsa ka shumë pak mundësi të luajë të enjten në Ligën e Europës kundër AZ Alkmarit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat