Shakhtar - Real Madrid, formacionet zyrtare

Futboll

Shakhtar - Real Madrid, formacionet zyrtare

Më: 1 dhjetor 2020 Në ora: 18:00
Shakhtar - Real Madrid

Shakhtar Donetski dhe Real Madridi do të ballafaqohen sonte me fillim nga ora 18:55 në kuadër të rrethit të parafundit të Grupit B të Ligës së Kampionëve.

Një luftë shumë e ashpër po zhvillohet brenda këtij grupi për kualifikimin në fazën e eliminimit direkt, dhe fitorja është objektivi i vetëm i të dy ekipeve nga kjo ndeshje.

Këto janë formacionet zyrtare:

Shakhtar:

-

Real Madrid:

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat