Mourinho ironizon

Futboll

Mourinho ironizon

Më: 16 dhjetor 2020 Në ora: 14:06
Mourinho ironizon

Jose Mourinho ka dhënë një deklaratë befasuese para takimit që Tottenhami e zhvillon si mysafir i Liverpoolit.

Spurs dhe The Reds takohen në kuadër të javës së 13-të në Ligën Premier, në duelin që përcaktohet lideri i ri në Angli.

Por, Special One ka folur rreth lëndimeve që kanë dy skuadrat, duke thënë se Liverpooli dhe Jurgen Klopp po e ekzagjerojnë këtë pjesë.

Portugezi beson se shumica e lojtarëve të skuadrës rivale mund të luajnë, në përjashtim të Virgil van Dijkut.

Mourinho ka folur në mënyrë ironizuese për lëndimet që i ka Tottenhami, si kundërpërgjigje ndaj Liverpoolit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat