E ardhmja e Mbappes është vendosur!?

Futboll

E ardhmja e Mbappes është vendosur!?

Më: 20 dhjetor 2020 Në ora: 13:52
Mbappe

E ardhmja e Mbappes është vendosur!?

Paris Saint-Germain, siç ka bërë të ditur AS, ka pësuar 200 milionë euro humbje dhe merkato e janarit do të shërbejë për të rregulluar bilancin.

Një nga lojtarët që mund të largohet nga klubi është Kylian Mbappe.

Real Madrid do të provojë të hidhet në sulm për lojtarin, i cili pritet të ketë një çmim më të ulët pikërisht për shkak të krizës ekonomike.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat