Sportisti i madh nga Kosova, publikon fotot e martesës në Kroaci

Futboll

Sportisti i madh nga Kosova, publikon fotot e martesës në Kroaci

Nga: Kemajl Goca Më: 26 dhjetor 2020 Në ora: 17:28
Sportisti i madh nga Kosova, publikon fotot e martesës në Kroaci

Legjenda e futbollit, Ardian Kozniku, ka publikuar disa foto, por ajo që bie në sy, janë dy fotot e martesës së tij para 28 viteve. 

Ish futbollisti i Vëllaznimit nga Gjakova, Prishtinës, Hajdukut të Splitit, ka luajtur edhe në disa ekipe të elitës së futbollit francez, po ashtu ka qenë anëtar i Kombëtares së Kroacisë, me të cilën e fituan medaljen e bronztë në Kampionatin Botëror, nuk i harron ato ditët e arta.

“Split 1992 & Zagreb 2020!

Image

Ditët që nuk harrohen kurrë nga Kozniku

Nëse me duhet të zgjidhja mes frymarrjes dhe dashurisë për ty, unë do të shfrytëzoja frymën time të fundit për të të thënë ‘te dua’”, ka shkruar Kozniku për bashkëshorten e tij në profilin e tij në facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat