Nagelsmann zbulon ëndrrën: Duhet të jetë një bishë e vërtetë…

Futboll

Nagelsmann zbulon ëndrrën: Duhet të jetë një bishë e vërtetë…

Më: 27 dhjetor 2020 Në ora: 06:18
Julian Nagelsmann

Ku i dihet nëse rrugët e tyrë do të kryqëzohen në Champions League.

Sigurisht, trajneri të Leipzig, Julian Nagelsmann, do t’i pëlqente shumë ta shihte nga afër Cristiano Ronaldo-s. Këtë e ka pranuar vetë ai për Bild, duke zbuluar dëshirën për të punuar një ditë me yllin portugez të Juventus-it.

“Do të ishte interesante të punoja me Cristiano Ronaldo-n”, ka pranuar trajneri.

“Nga jashtë, të gjithë shikojnë vetëm një person që ngarkon një fototgrafi të jahtit të tij, por Sami Khedira më ka thënë se është një profesionist i jashtëzakonshëm”.

“Duhet të jetë një bishë në stërvitje. Vjen para të gjithëve dhe largohet i fundit. Por gjithmonë, me të gjithë, është shumë miqësor. Ky është një kombinim i jashtëzakonshëm për një profesionist”.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat